מפיצי ריח חשמליים

תנו למומחים לעשות בשבילכם את העבודה

וויטסנט חברת הריח המובילה בעולם

הפצת ריח היא מומחיות הדורשת מקצועיות וניסיון, חברת וויטסנט מביאה את ניסיונה הרחב ועוסקת בפיתוח וייצור מפיצי ריח חשמליות מתקדמות המתאימות לכל סביבה, אנו בוחרים את הריחות האיכותיים והבטוחים ביותר ומביאים את המקצועיות שלנו לכל אתר באמצעות שרות איכותי וללא פשרות

טכנולוגיה מתקדמת

שנים של מומחיות והבנה עמוקה בתחום הפצת ריח וניסיון רב, הביאו אותנו לפיתוח מערכות ריח משלנו (Patent Pending), מערכות ריח אמינות ויעילות המסוגלת לבשם חללים גדולים, קטנים, מקומות פתוחים או סגורים, ואף בתחבורה הציבורית. מערכות הריח שלנו הן קידמת הדרך בהפצת ריח בטוח בכל חלל.

ידע ניסיון ומומחיות- שאין לאף אחד

זה לא מספיק שיש לך את מערכות הריח הטובות בעולם, אתה צריך לדעת איך להשתמש בהן. הניסיון שרכשנו במשך 11 שנה, בקרב אלפי אתרים בישראל ובעולם יחד עם הכרות עם עולם הניחוחות הרחב, העניקו לנו את היכולת לבשם כל חלל, לפתור מטרדי ריח, להתאים את הריח הנכון בעוצמה המתאימה והמזמינה, כל אלו הם רק חלק מהתורה שלנו ומהכוח שלנו כחברת ריח ישראלית פורצת דרך.

שירות מקצועי וזמין

אנו בחברת WhiteScent מבינים שהפצת ריח מצריכה תפעול ושירות מהירים ויעילים, מהסיבה הזו השרות והתמיכה בלקוחות שלנו הם עיקר פועלנו. לרשות כל הלקוחות שלנו צוות שירות מקצועי באמצעות מוקד טלפוני, אתר אינטרנט, דואר אלקטרוני ו- Whatsapp . הצוות שלנו ערוך ומוכן להיענות לכל פניה.

בוחרים לך ניחוח איכותי שמתאים לך

אנו מגיעים עד אליך לפגישת ייעוץ, לומדים את העסק שלך ואת האווירה בו כדי להבין איזה סוג ריח יהיה הכי מתאים ונכון. אנו בוחרים לך את הטכנולוגיה הנכונה על מנת שהפצת הריח במקום תהיה אפקטיבית ומתאימה. שמני הריח שלנו נבחרים בקפידה יתרה וכולם עומדים בסטנדרטים המחמירים של ארגון הריחות הבינלאומי IFRA ויתרה מכך.

טכנולוגיות כחול-לבן פורצות דרך

הדור הבא של מערכות הריח כבר כאן

מערכת בקרה ממוחשבת

מערכת בקרה ממוחשבת

מערכת בקרה ממוחשבת עם צג דיגיטלי אשר באמצעותה ניתן לכוון את זמני הפצת הריח, עוצמת ההפצה ותדירותה וכל זאת בכדי להגיע לתוצאות הפצת ריח רצויות המותאמות למקום.

מערכת בקרה ממוחשבת
הפצת ריח בצורה בטוחה

הפצת ריח בצורה בטוחה

טכנולוגיה מתקדמת של מפיצי ריח חשמליים באמצעות אדים וערפול, פעולה שקטה, בטיחותית ואפקטיבית. כמות שמן הריח היוצאת ממכשיר הריח המותקן בחלל של חנות סטנדרטית הינה 1.2 גרם בשעה, כך אנו שומרים על הבטיחות שלך ויחד עם זאת מסוגלים לבשם בצורה אפקטיבית את מקום העסק שלך

הפצת ריח בצורה בטוחה
שירות ותחזוקה חודשיים

שירות ותחזוקה חודשיים

צוות טכנאיי שטח מיומן שאחראי באופן בלעדי לתחזוקת מפיף הריח במקום העסק שלך, אנו מחליפים את מיכל הריח מידי חודש ומגיעים עד אליך בכל דבר ועניין, לא נותר לך לעשות דבר חוץ מלהינות מריח טוב!

שירות ותחזוקה חודשיים
תאורת בקרה מתקדמת

תאורת בקרה מתקדמת

מערכות הריח שלנו, ScentFlow, מאפשרות לך לדעת מה מצב הפעולה של המכשיר באמצעות תאורת ה-LED שבבסיס המכשיר המהווה אינדיקציה ויזואלית פשוטה לפעולת המערכת.

תאורת בקרה מתקדמת
מפיץ ריח

אנחנו מלאי התלהבות להפוך את הריח לחוויה בעסק שלך. התשוקה שלנו והניסיון הביאו אותנו לפתח את מערכת הריח המתקדמת ביותר בתעשייה, השירות שלנו בסטנדרט אמריקאי שלא נראה כמותו. תן למקצוענים לייצר לך את האווירה המתאימה בעסק שלך.

אודות White Scent

חברת WhiteScent, היא החברה המובילה בעולם בפתרונות ריח לעסקים ולשיווק ומיתוג בריח.
WhiteScent החלה את פעילותה בשנת 2005 והייתה החברה הראשונה שהפיצה בישראל את בשורת השיווק ומיתוג בריח, בעזרת מערכות ריח חכמות. החברה שמה לעצמה למטרה, להיות הגוף המוביל ובעל הידע הרחב ביותר בשיווק ומיתוג בעזרת ריח. לאחר שצברה ניסיון ומומחיות בתעשיית הריח, החלה החברה בשנת 2010 לפתח ולייצר בעצמה  מערכות ריח המבוססות על טכנולוגיה של אדים ועירפול בשיטה בטוחה להפצת ריחות באוויר, מפיצי ריח חשמליים הינן פרי פיתוח ישראלי ונחשבות למתקדמות בעולם.

כיום החברה מספקת שירות וייעוץ ריח ברמה החודשית לאלפי אתרים מדן ועד אילת וביניהם החברות והגופים המובילים במשק הישראלי. החברה מפעילה מערך שירות נרחב הכולל: מערך טכנאי שטח ייעודי ומקצועי, מעבדת פיתוח In-House, המספקת פתרונות ייחודיים ויצירתיים ללקוחות החברה, צי רכבי שירות הכולל את כל האמצעים הטכנולוגיים הדרושים לביצוע שרות והתקנות סדירות ומורכבות, מענה טלפוני 24 שעות ביממה והתחייבות לטפל בכל קריאת שרות תוך 3 ימי עסקים ואף פחות מכך.

WhiteScent, היא החברה המובילה בעולם במתן פתרונות ושירות של מפיצי ריח חשמליים למטרות שונות. במהלך השנים ביצעה החברה פרויקטים מיוחדים והיתה לחברה היחידה בעולם העוסקת בהפקת פרויקטים בהיקפים עצומים. בין פרויקטים אלו: בישום שלט חוצות באורך של 120 מטר במרכז תל אביב, פיתוח והטמעת מערכות ריח ייחודיות אשר מותאמות להפצת ריח במיזוג של אוטובוסים ורכבות, בישום אירועים בשטחים העולים על 10,000 מ"ר לזמנים קצרים ועוד…

אנו מכוונים להוביל את השוק העולמי בחדשנות, בידע ובמקצועיות.
הבחירה ב-WhiteScent מבטיחה ללקוחותינו ריח איכותי, בטיחות ואחריות ללא פשרות.

אנו מספקים פתרונות ומערכות ריח חכמות באלפי אתרים ברחבי הארץ ובעולם, מבין לקוחותינו:

צור קשר

אנא מלא את הטופס הבא ואנו נשמח ליצור איתך קשר בהקדם

ההודעה נשלחה!

נציג מטעמנו איצור עימך קשר בהקדם.

חזור לאתר