מפיצי ריח חשמליים

תנו למומחים לעשות בשבילכם את העבודה

וויטסנט חברת הריח המובילה בעולם

הפצת ריח היא מומחיות הדורשת מקצועיות וניסיון, חברת וויטסנט מביאה את ניסיונה הרחב בן ה- 17 שנים ועוסקת בייעוץ ובפיתוח עבור לקוחותינו, אנו בוחרים את הריחות האיכותיים והבטוחים ביותר ומביאים את המקצועיות שלנו לכל אתר באמצעות שרות איכותי וללא פשרות Simply the Best

סביבת ריח בטוחה

שנים של מומחיות והבנה עמוקה בתחום הפצת ריח וניסיון רב, הביאו אותנו לספק את שרותינו עם שמני הריח הבטוחים ביותר הקיימים היום בשוק, אנו עושים זאת באמצעות שיתוף פעולה עם יצרני שמני הריח המובילים בעולם ומעדכנים את שמני הריח שלנו על פי התקנים המחמירים המתעדכנים מידי כמה חודשים

ידע ניסיון ומומחיות- שאין לאף אחד

הניסיון שרכשנו במשך 17 שנה, בקרב אלפי אתרים בישראל ובעולם יחד עם הכרות עם עולם הניחוחות הרחב, העניקו לנו את היכולת לבשם כל חלל, לפתור מטרדי ריח, להתאים את הריח הנכון בעוצמה המתאימה והמזמינה, כל אלו הם רק חלק מהתורה שלנו ומהכוח שלנו כחברת ריח ישראלית פורצת דרך.

שירות מקצועי וזמין

אנו בחברת WhiteScent מבינים שהפצת ריח מצריכה תפעול ושירות מהירים ויעילים, מהסיבה הזו השרות והתמיכה בלקוחות שלנו הם עיקר פועלנו. לרשות כל הלקוחות שלנו צוות שירות מקצועי באמצעות מוקד טלפוני, אתר אינטרנט, דואר אלקטרוני ו- Whatsapp . הצוות שלנו ערוך ומוכן להיענות לכל פניה.

בוחרים לך ניחוח איכותי שמתאים לך

אנו מגיעים עד אליך לפגישת ייעוץ, לומדים את העסק שלך ואת האווירה בו כדי להבין איזה סוג ריח יהיה הכי מתאים ונכון. אנו בוחרים לך את הטכנולוגיה הנכונה על מנת שהפצת הריח במקום תהיה אפקטיבית ומתאימה. שמני הריח שלנו נבחרים בקפידה יתרה וכולם עומדים בסטנדרטים המחמירים של ארגון הריחות הבינלאומי IFRA ויתרה מכך.

חדשנות פורצת דרך

הדור הבא של שרותי הריח כבר כאן

פתרון חכם

פתרון חכם

ניהול הפצת הריח באמצעות אפליקציה מבוססת שרותי ענן לניהול משתמשים ומידע על תפקודי המערכות באתרי הלקוח.

פתרון חכם
הפצת ריח בצורה בטוחה

הפצת ריח בצורה בטוחה

תוכנית סביבת הריח הבטוח, המביאה את חברתנו לשימוש בשמני ריח בטוחים בתקנים מחמירים לכל סביבה.

הפצת ריח בצורה בטוחה
פשוט

פשוט

ניתן לעקוב אחרי הפצת הריח באתר באמצעים טכנולוגים פשוטים וויזואלים המאפשרים בחינה קצרה ויעילה לשרותי הריח

פשוט
עלות תועלת

עלות תועלת

מערכות הריח המאפשרות לנו את השירותים שלנו הינן מבטיחות עלות מול תועלת ברמה האפקטיבית הגבוהה ביותר הקיימת היום בשוק.

עלות תועלת
מפיץ ריח

אנחנו מלאי התלהבות להפוך את הריח לחוויה בעסק שלך. התשוקה שלנו והניסיון הביאו אותנו לבחור את יצרני הריחות שלנו בקפידה, השירות שלנו בסטנדרט אמריקאי שלא נראה כמותו. תן למקצוענים לייצר לך את האווירה המתאימה בעסק שלך.

אודות White Scent

חברת WhiteScent, היא החברה המובילה בעולם בפתרונות ריח לעסקים ולשיווק ומיתוג בריח.
WhiteScent החלה את פעילותה בשנת 2005 והייתה החברה הראשונה שהפיצה בישראל את בשורת השיווק ומיתוג בריח, בעזרת מערכות ריח חכמות. החברה שמה לעצמה למטרה, להיות הגוף המוביל ובעל הידע הרחב ביותר בשיווק ומיתוג בעזרת ריח. לאחר שצברנו ידע וניסיון ב- 15 השנים, אנחנו מספקים פתרונות ושירותים ללקוחותינו בתחום המיתוג בריח ומוצרי הריח על פי דרישה.

כיום החברה מספקת שירות וייעוץ ריח ברמה החודשית לאלפי אתרים מדן ועד אילת וביניהם החברות והגופים המובילים במשק הישראלי. החברה מפעילה מערך שירות נרחב הכולל: מערך טכנאי שטח ייעודי ומקצועי, מעבדת פיתוח In-House, המספקת פתרונות ייחודיים ויצירתיים ללקוחות החברה, צי רכבי שירות הכולל את כל האמצעים הטכנולוגיים הדרושים לביצוע שרות והתקנות סדירות ומורכבות, מענה טלפוני 24 שעות ביממה והתחייבות לטפל בכל קריאת שרות תוך 3 ימי עסקים ואף פחות מכך.

WhiteScent, היא החברה המובילה בעולם במתן פתרונות ושירות של מפיצי ריח חשמליים למטרות שונות. במהלך השנים ביצעה החברה פרויקטים מיוחדים והיתה לחברה היחידה בעולם העוסקת בהפקת פרויקטים בהיקפים עצומים. בין פרויקטים אלו: בישום שלט חוצות באורך של 120 מטר במרכז תל אביב, מיתוג בריח של אוטובוסים של חברת מטרופולין, פרוייקט דגל עם רכבת ישראל ובישום אירועים בשטחים העולים על 10,000 מ"ר לזמנים קצרים ועוד…

אנו מכוונים להוביל את השוק העולמי בחדשנות, בידע ובמקצועיות.
הבחירה ב-WhiteScent מבטיחה ללקוחותינו ריח איכותי, בטיחות ואחריות ללא פשרות.

אנו מספקים פתרונות ומערכות ריח חכמות באלפי אתרים ברחבי הארץ ובעולם, מבין לקוחותינו:

צור קשר

אנא מלא את הטופס הבא ואנו נשמח ליצור איתך קשר בהקדם

    ההודעה נשלחה!

    נציג מטעמנו איצור עימך קשר בהקדם.

    חזור לאתר